Da li će Mohamed Salah biti kažnjen nakon ovoga što je uradio u meču protiv Chelseaja?

14. 04. 2019 u 23:05

Mohamed Salah je ponovo bio u središtu kontroverze nakon što je izbjegao kaznu za simulaciju u Liveproolovoj pobjedi nad Chelseajem od 2-0 na Anfieldu.

Salah je postigao nevjerovatan pogodak u drugom poluvremenu kako bi udvostručio vođstvo Liverpoola nakon što je Sadio Mane otvorio utakmicu.

Ali Egipćanin je imao sreće da izbjegne žuti karton nakon čiste simulacije u prvom poluvremenu.

Nakon što je prešao Williana na desnoj strani, Salah je bio jedan na jedan sa Davidom Luizom unutar šesnaesterca Chelseaja.

Ali koristeći brze noge prošao je pored Brazilca a zatim je Salah pao na zemlju i tražio penal.

Sudija Michael Oliver je pokazao da je lopta za Chelsea, dok se David Luiz suočio sa Salahom zbog pokušaja da izbori penal za Liverpool.